Výsledky vánoční soutěže v AJ

Již tradičně se na konci prosince konala soutěž v recitaci a zpěvu v cizích jazycích – tedy samozřejmě i v angličtině. Vystoupení skupin, skupinek i jednotlivců sklidila obrovský úspěch. A kdo zapůsobil na čtyřčlennou porotu nejvíce?

Již tradičně se na konci prosince konala soutěž v recitaci a zpěvu v cizích jazycích – tedy samozřejmě i v angličtině. Vystoupení skupin, skupinek i jednotlivců sklidila obrovský úspěch. A kdo zapůsobil na čtyřčlennou porotu nejvíce?

Umístěni v první kategorii (PA,SA,TA,KA)

1.místo                    skupinové vystoupení  Sekundy  - píseň s hudebním doprovodem

2.místo                    Tereza Vaňková (SA) – báseň

3.místo                    duo Nikol Chlebiková a Julie Kwaczková (PA) – báseň

 

Umístěni v druhé kategorii (QA,SxA,SpA,OkA, 1.A – 4.A)

 

1.místo                    skupinové vystoupení Septimy – píseň a inscenizace  

2.místo                    duo J.Filipová a K. Szymeczková (SxA) – scénka

3.místo                    skupinové vystoupení  4.A – píseň

 

EXTRA ocenění získal již také tradičně Petr Zvěřina z Oktávy, tentokrát coby raper, který svým odvážným vystoupením sklidil bouřlivý potlesk a hlasité ovace publika.

Všem vítězům a zúčastněným dodatečně gratulujeme a těšíme se na Vás opět v příštím roce ve stejném,  ne-li větším, počtu.

                                                                                              vaši ANGLIČTINÁŘI

 

Fotogalerie

Výsledky vánoční soutěže v AJ Výsledky vánoční soutěže v AJ Výsledky vánoční soutěže v AJ Výsledky vánoční soutěže v AJ Výsledky vánoční soutěže v AJ Výsledky vánoční soutěže v AJ Výsledky vánoční soutěže v AJ Výsledky vánoční soutěže v AJ Výsledky vánoční soutěže v AJ Výsledky vánoční soutěže v AJ Výsledky vánoční soutěže v AJ Výsledky vánoční soutěže v AJ Výsledky vánoční soutěže v AJ Výsledky vánoční soutěže v AJ Výsledky vánoční soutěže v AJ Výsledky vánoční soutěže v AJ

Zpět na aktuality