VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO KOLA OLYMPIÁDY V ANGLICKÉM JAZYCE 2019/2020

V lednu opět na našem gymnáziu proběhlo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Kdo bude reprezentovat naši školu v okresním kole?

20. - 23. ledna 2020 opět probíhala na našem gymnáziu školní kola Olympiády v anglickém jazyce. Zúčastnilo se celkem 32 studentů, kteří byli rozděleni do tří kategorií:

   G I. B (prima a sekunda),

   G II. B (tercie a kvarta)

   a SŠ III. A (kvinta, sexta, septima,1. A, 2. A, 3. A).

 

Vítězem v nejmladší kategorii  GI.B  se stal Daniel Rusnok (Sa), druhý byl Jonáš Špirka (Sa) a třetí Ondřej Paduch (Sa).

 

V kategorii G II. B obsadila 1. místo Sára Skupinová  (KA),  2. místo Aneta Schwarzová (KA) a 3. místo zaujala Zuzana Hrubá Tien (KA).

 

V nejstarší kategorii se naumístil 1. místě a Valérie Pavlincová (SxA), druhá pak skončila Bea Szlauerová (SpA) a na třetím místě se umístil Jiří Štill (3.A).

 

Vítězové z každé kategorie postoupili do okresního kola. Všem úspěšným soutěžícím gratulujeme a těšíme se na další ročníky soutěžě!

 

 za PKAJ Mgr.Tereza Kufová

Fotogalerie

VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO KOLA OLYMPIÁDY V ANGLICKÉM JAZYCE 2019/2020 VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO KOLA OLYMPIÁDY V ANGLICKÉM JAZYCE 2019/2020 VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO KOLA OLYMPIÁDY V ANGLICKÉM JAZYCE 2019/2020

Zpět na aktuality