Úspěšné volejbalistky

Volejbalistky obhájily 2. místo v městském kole v Českém Těšíně

 

Dne 3. 12. proběhlo na Albrechtově SŠ městské kolo ve volejbalu dívek kategorie V (střední školy), které jako již tradičně mělo velmi vysokou úroveň. Turnaje se zúčastnily 4 českotěšínské střední školy.

První zápas hrály naše děvčata proti domácím a zápas zvládly, přestože se na hřišti trochu hledaly a měly problém s postavením. Nakonec uhráli vítězství 2:0 na sety. Druhý zápas proti OA měl být loňskou finálovou odvetou. Po zpočátku ustrašeném a zakřiknutém výkonu se naše hráčky postupně probouzely, ale na vítězné tažení to nestačilo. Proti skvělé hře v poli OA nám nepomohly ani drtivé smeče Denisy. Vinou absence klíčové hráčky naší sestavy, nedostatku času na sehrání a v některých fázích ustrašeného výkonu jsme prohráli 2:0 na sety. Třetí zápas byl s polským gymnáziem o celkově druhé místo. Přestože polské gymnázium disponovalo vyššími hráčkami, naše volejbalistky se nezalekly. Kvalitní nahrávkou a tvrdými útoky jsme polské gymnázium přehráli 2:0 na sety.

Sestava:

smeč (Denisa Lungová, Veronika Moržolová), blok (Magdaléna Buzová, Dominika Walková), univerzál (Magdaléna Revajová) a nahrávka (Dominika Trzaskaliková)Mgr. Adam Lisztwan

Fotogalerie

Úspěšné volejbalistky Úspěšné volejbalistky Úspěšné volejbalistky Úspěšné volejbalistky Úspěšné volejbalistky

Zpět na aktuality