Medailové umístění na soutěži informatiky v Orlové

2. a 3. místo ve XX. ročníku Orlovské soutěže v informatice

V pátek 8. dubna 2016 se 5 našich studentů zúčastnilo XX. ročníku Orlovské soutěže v informatice - Denis Bekus, 2.A (kategorie Grafika), Bausano Michal a Koch Pavel, 8.OkA (kategorie Programování),Tatka Marek a Saranová Ivana, 7..SpA (kategorie Wordprocessing).

Jednotlové kategorie zahrnovaly:
- Wordprocessing - formátování textového dokumentu podle zadání
- Programování - v libovolném programovacím jazyce vytvořit aplikaci na volné téma
- Grafika - návrh plakátu na téma “Nahradí digitální dokumenty papírové?”.

Naši studenti úspěšně reprezentovali naši školu, přičemž dva z nich dosáhli na stupně vítězů - Marek Tatka 2. místo a Ivana Saranová 3. místo ve Wordprocessingu. Další se umístili hned za stupni vítězů ve svých kategoriích.

Celkové výsledky soutěže můžete shlédnout ZDE

 

Text a foto: Ing. Jaroslav Ochodek

 

Fotogalerie

Orlovská soutěž v informatice Orlovská soutěž v informatice Orlovská soutěž v informatice - Wordprocessing Denis Bekus - Grafika Orlovská soutěž v informatice - Wordprocessing Denis Bekus - Grafika Pavel Koch a Michal Bausano - Programování Pavel Koch a Michal Bausano - Programování Pavel Koch a Michal Bausano - Programování Medailové umístění na soutěži informatiky v Orlové Marek Tatka - Wordprocessing - 2. místo Medailové umístění na soutěži informatiky v Orlové Pavel Koch a Michal Bausano - Programování Medailové umístění na soutěži informatiky v Orlové Ivana Saranová - Wordprocessing - 3. místo

Zpět na aktuality