Úspěšná účast v krajském kole SOČ

Dne 11. 5. 2017 jsme se zúčastnily krajského kola vědecké soutěže SOČ na VŠB v Ostravě.

Za obor fyzika: Caroline Škorňová a Pavlína Šnajdrová z 3. A s prací: Jednotka – Karát.

Za obor biologie: Ivana Saranová z OkA

Po dlouhé a náročné práci jsme prezentovaly výsledky našich badatelských projektů před odbornou komisí a dalšími soutěžícími. Naše práce byly zajímavé, líbily se a zaujaly porotu i obecenstvo. Ocenili náš jedinečný přístup při řešení teoretické části, měření a vyhodnocování výsledků. Na práci jsme pracovaly ve svém volném čase.

Ocenily jsme také prezentace našich soupeřů, které se nám zdály velmi zajímavé a poučné. Ačkoliv jsme se neumístily na předních příčkách, cítíme vědecké naplnění a radost z dobře odvedené vědecké práce. V odborné činnosti budeme pokračovat i příští rok a zaútočíme na přední pozice.

Ivana Saranová, Caroline Škorňová a Pavlína Šnajdrová

Foto: Mgr. Melánie Gaierová

 

Fotogalerie

Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ Úspěšná účast v krajském kole SOČ

Zpět na aktuality