Úspěch našich studentů v English Scrabble Tournament 2018

Dne 21. března 2018 jsme se zúčastnili již 6. ročníku soutěže Gypri Scrabble tournament v anglické verzi této hry na Masarykově gymnáziu v Příboře.

Dne 21. března 2018 jsme se zúčastnili již 6. ročníku soutěže Gypri Scrabble tournament v anglické verzi této hry na Masarykově gymnáziu v Příboře. Z cca 30 účastníků turnaje se našim 2 studentům podařilo obsadit skvělé 2. a 7. místo. Celkově za školu vybojovala Johana Filipová z oktávy a Denis Ferenc z třetího ročníku krásné 2. místo. Turnaj probíhal formou švýcarského systému, celkem ve třech kolech po 40 minutách. Všechna slova se po zahrání okamžitě kontrolovala pomocí internetového slovníku. Zároveň bylo možno sledovat průběžné bodové stavy z každého stolu na informační tabuli. Příborské gymnázium na všech zanechalo patřičný dojem, jak svou historickou budovou, tak i občerstvením a servisem, který pro všechny připravili. Po skončení samotné akce zůstal čas i na prohlídku příborských památek. 

Mgr. Daniela Kölnerová

Fotogalerie

Úspěch našich studentů v English Scrabble Tournament 2018 Úspěch našich studentů v English Scrabble Tournament 2018 Úspěch našich studentů v English Scrabble Tournament 2018 Úspěch našich studentů v English Scrabble Tournament 2018 Úspěch našich studentů v English Scrabble Tournament 2018 Úspěch našich studentů v English Scrabble Tournament 2018 Úspěch našich studentů v English Scrabble Tournament 2018 Úspěch našich studentů v English Scrabble Tournament 2018

Zpět na aktuality