Tradiční vánoční blešák 2018

Čtvrtek 20. prosince 2018 v aule gymnázia

Proto se jako každý rok koná charitativní akce s názvem Blešák. Na Blešáku seženete spousty věcí za hubičku nebo si jen užijete předvánoční čas v tom pravém duchu. Máte jedinečnou možnost za celý rok si koupit svačinu, na kterou jen tak nezapomenete. Celou aulu provoní vůně pečených dobrot v kombinaci s lahodnou kávou a různých jiných pochutin. O velké přestávce bude pro vás připravena pizza z Pizzerie Express, partnera akce. Na chuť si zde přijde opravdu každý.

Výdělek z této akce poputuje již třetím rokem na onkologicky nemocné děti ve Fakultní nemocnici Ostrava. Nakoupí se za něj spousta hraček nebo vybavení, které těmto dětem s tak špatným osudem udělají radost a zpříjemní jim jejich těžký boj se zákeřnou nemocí.

Každému z nás se jistě doma válí spousta nepotřebných věcí, které by u jiných vykouzlily úsměv na tváři. Co s nimi? Přineste je a dejte věcem druhou šanci.

Prosíme studenty, rodiče, všechny známé a příbuzné aby po svých dětech posílali tyto přebytečné věci paní učitelce Bernatíkové do kabinetu chemie ve třetím patře. Pomůžete nám a dětem z FNO napečením různých dobrot na den 20. 12. 2018 nebo nákupem

 

Martin Edvard Šrubař, sexta

 

Fotogalerie

Tradiční vánoční blešák 2018

Zpět na aktuality