Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě

Soutěž „Zlepši si techniku“

Naši studenti dne 28. 5. 2015 se zúčastnili zajímavé soutěže Zlepši si techniku v VŠB-TUO v Ostravě. Byly to z 2. A – Adéla Delongová a Markéta Vrabelová, z QA – Petr Bazgier a Tomáš Kvapil. Zde si poměřili své výkony a schopnosti se studenty jiných gymnázií a škol. Jejich úkolem bylo zábavnou formou ukázat fyzikální pokus a vysvětlit ho tak, aby to bylo pro publikum zajímavé, poučné a hlavně věcně správné. Museli své vystoupení zvládnout za 4 minuty. Vystoupení našich studentů se moc líbily, dokonce s děvčaty televize natočila rozhovor do regionálních novin.

Odměnou byl pro studenty skvělý pocit ze soutěžení a krásné věcné ceny. Všem soutěžícím blahopřejeme a přejeme jim hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Mgr. Gaierová Melánie

Fotogalerie

Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě Soutěžili na VŠB-TU v Ostravě

Zpět na aktuality