Rodilý mluvčí v angličtině

Asistentka z USA ve výuce angličtiny na našem gymnáziu

Na základě naší předešlé žádosti se komise J. W. Fulbright pro vzdělávací výměny rozhodla přidělit rodilého mluvčího – asistenta k výuce angličtiny na naši školu. V letošním roce bylo do České Republiky přiděleno pouze 10 asistentů a naše gymnázium bylo vybráno z více než sta škol – na co můžeme být právem hrdí.

Ve školním roce 2014/2015 bude tedy na naší škole působit Ms. Molly Suzanne Sievert z USA. Molly v květnu roku 2012 ukončila bakalářské studium na Washington University v Saint Luis, poté pracovala v Princeton review, zajimá se o umění a výuku jazyků.

Na naší škole bude učit 20 hodin týdně na vyšším gymnáziu za supervize učitele v dané třídě. Studenti budou mít skvělou příležitost seznámit se se severoamerickou kulturou a zdokonalit si svou angličtinu formou konverzace s rodilým mluvčím. Dále plánujeme zapojení asistentky do ostatních školních a mimoškolních aktivit.

Doufáme, že pobyt asistentky z USA bude přínosem nejen pro nás, ale i pro Molly samotnou a doufáme, že se jí u nás ve škole i v České Republice bude líbit.

Mgr.Tereza Kufová

Foto: Ing. Jaroslav Ochodek

Fotogalerie

Rodilý mluvčí v angličtině Rodilý mluvčí v angličtině Rodilý mluvčí v angličtině Rodilý mluvčí v angličtině Rodilý mluvčí v angličtině Rodilý mluvčí v angličtině Rodilý mluvčí v angličtině Rodilý mluvčí v angličtině

Zpět na aktuality