Přírodovědná exkurze do CHKO Poodří

Koncem dubna 2018 podnikla více než čtyřicítka studentů z různých tříd přírodovědnou exkurzi do chráněné krajinné oblasti Poodří. Cílem byl botanický, ornitologický a obecně ekologický průzkum unikátních ekosystémů přírodní rezervace Kotvice u Studénky. Dále také návštěva Záchranné stanice pro handicapované živočichy v Bartošovicích.

Akce se uskutečnila v rámci krajského badatelského projektu Vliv životního prostředí na výskyt organismů a zdraví člověka.

Během exkurze byly použity dalekohledy z loňského ekologického projektu, také odborná literatura použitá při zpracování výstupů je zakoupena v rámci výše zmíněných dotací.

 

text: Mgr. Jarmila Kudělová

fotogalerie: Martina Honzáková 3.TA, Jan Juriš 1.A

Fotogalerie

Přírodovědná exkurze do CHKO Poodří Přírodovědná exkurze do CHKO Poodří Přírodovědná exkurze do CHKO Poodří Přírodovědná exkurze do CHKO Poodří Přírodovědná exkurze do CHKO Poodří Přírodovědná exkurze do CHKO Poodří Přírodovědná exkurze do CHKO Poodří Přírodovědná exkurze do CHKO Poodří Přírodovědná exkurze do CHKO Poodří Přírodovědná exkurze do CHKO Poodří Přírodovědná exkurze do CHKO Poodří Přírodovědná exkurze do CHKO Poodří Přírodovědná exkurze do CHKO Poodří Přírodovědná exkurze do CHKO Poodří

Zpět na aktuality