Parádní úspěch F. Szemly na Celostátní přehlídce a dílně dětských recitátorů

Filipova cesta k úspěchu

 

Není zcela běžnou věcí, že by se mezi našimi studenty nižšího gymnázia našel jedinec, který v recitačních soutěžích dosáhne během jednoho roku met nejvyšších. A Filipu Szemlovi ze Sekundy A se to podařilo!


Po svém vítězství v městském kole postoupil do kola okresního, kde obsadil 2. příčku, a tak se dostal až „NA KRAJ.“ Zde svůj úspěch zopakoval, čímž se v červnu ocitl na Celostátní přehlídce a dílně dětských recitátorů ve Svitavách, kde předvedl své umění společně s dalšími 26 nejlepšími recitátory v republice, a pro letošní rok tak úspěšně svou uměleckou kariéru zakončil.


Filip se ve všech soutěžních kláních představil přednesem prózy Ivana Vyskočila Malý Alenáš a textem Jaromíra Nohavicy Když byl Pepa ještě mladý a my mu k tomuto úspěchu srdečně blahopřejeme.

 

Za předmětovou komisi českého jazyka Mgr. Václav Labaj
    

Fotogalerie

Parádní úspěch F. Szemly na Celostátní přehlídce a dílně dětských recitátorů Parádní úspěch F. Szemly na Celostátní přehlídce a dílně dětských recitátorů Parádní úspěch F. Szemly na Celostátní přehlídce a dílně dětských recitátorů Parádní úspěch F. Szemly na Celostátní přehlídce a dílně dětských recitátorů Parádní úspěch F. Szemly na Celostátní přehlídce a dílně dětských recitátorů Parádní úspěch F. Szemly na Celostátní přehlídce a dílně dětských recitátorů

Zpět na aktuality