Opětovný úspěch našeho gymnázia na Gypri Scrabble Tournament 2019 v Příboře

Dne 21. března 2019 jsme se zúčastnili již 7. ročníku soutěže Gypri Scrabble Tournament v anglické verzi této hry na Masarykově gymnáziu v Příboře.

Dne 21. března 2019 jsme se zúčastnili již 7. ročníku soutěže Gypri Scrabble tournament v anglické verzi této hry na Masarykově gymnáziu v Příboře. Z cca 25 účastníků turnaje se našim 2 studentům podařilo obsadit skvělé 2. a 3. místo!!! Celkově za školu vybojovala Helena Bílková a Jakub Zeleňák ze sexty krásné 2. místo. Turnaj probíhal formou švýcarského systému, celkem ve třech kolech po 40 minutách. Všechna slova se po zahrání okamžitě kontrolovala pomocí internetového slovníku. Zároveň bylo možno sledovat průběžné bodové stavy z každého stolu na informační tabuli.

Příborské gymnázium na všech opět zanechalo patřičný dojem, jak svou historickou budovou, tak i občerstvením a servisem, který pro všechny připravili. Již nyní se těšíme na další ročníky soutěže.

 

za PKAJ Mgr. Tereza Kufová

Fotogalerie

Opětovný úspěch našeho gymnázia na Gypri Scrabble Tournament 2019 v Příboře Opětovný úspěch našeho gymnázia na Gypri Scrabble Tournament 2019 v Příboře Opětovný úspěch našeho gymnázia na Gypri Scrabble Tournament 2019 v Příboře Opětovný úspěch našeho gymnázia na Gypri Scrabble Tournament 2019 v Příboře Opětovný úspěch našeho gymnázia na Gypri Scrabble Tournament 2019 v Příboře

Zpět na aktuality