Olympiáda v anglickém jazyce - školní kolo

V lednu 2017 se na naší škole opět konala Olympiáda z anglického jazyka. Zúčastnilo se celkem 32 studentů, kteří byli rozděleni do tří kategorií. A kdo v dané kategorii prokázal nejlepší znalosti?

  V lednu 2016 se na naší škole konala Olympiáda z anglického jazyka. Tohoto školního kola se zúčastnilo celkem 32 studentů, kteří byli rozděleni do tří kategorií:

   G I. B (prima a sekunda),

   G II. B (tercie a kvarta)

    a SŠ III. A (kvinta, sexta, septima,1. A, 2. A, 3. A).

  Vítězem v nejmladší kategorii G I. B se stal Šimon Špirka (Sa), druhá byla Sára Skupinová (Pa) a třetí Michaela Raszková (Sa).

  V kategorii G II. B obsadil 1. místo Valerie Pavlincová (TA),  2. místo Beata Szlauerová (KA) a 3. místo zaujala Aneta Pieczková (KA).

  V nejstarší kategorii se na 1. místě umístil Josef Kriho (SxA), druhá pak skončila Johana Filipová (SpA) a třetí Tomáš Ptoszek (2. A).

Vítězové z každé kategorie postoupili do okresního kola. Všem úspěšným soutěžícím gratulujeme a těšíme se na další ročníky soutěžě!

 

                                                                Vaši ANGLIČTINÁŘI

Fotogalerie

Olympiáda v anglickém jazyce - školní kolo Olympiáda v anglickém jazyce - školní kolo Olympiáda v anglickém jazyce - školní kolo

Zpět na aktuality