Okresní kolo recitační soutěže Wolkrův Prostějov

A jdeme do krajského kola !!!

Ač by jistě každý jiný trávil mrazivé sobotní dopoledne raději ve vyhřáté postýlce, my jsme nelenošili a vydali se recitovat na Wolkrův Prostějov. Dne 3.3.2018 se konalo okresní kolo v Karviné, kterého se zúčastnili Magdalena Bilková z 1.A a Martin Mrkva ze SpA.

Celé dopoledne patřilo kultuře. Účastníci pod vedením zkušené pedagožky konzervatoře zkusili různá mluvní a dechová cvičení. Pauzy mezi samotným recitováním byly vyplněny workshopy s návody na správný přednes.

Recitační projev se oběma účastníkům velmi povedl, Martin Mrkva zaujal porotu natolik, že ho nominovala na účast v krajském kole.

Oběma recitátorům děkujeme za hezkou reprezentaci školy, Martinovi gratulujeme a přejeme hodně štěstí v krajském kole, které se koná 24. - 25.3.2018 v Karviné.

Mgr. Kateřina Bernatíková

Fotogalerie

Okresní kolo recitační soutěže Wolkrův Prostějov Okresní kolo recitační soutěže Wolkrův Prostějov Okresní kolo recitační soutěže Wolkrův Prostějov Okresní kolo recitační soutěže Wolkrův Prostějov Okresní kolo recitační soutěže Wolkrův Prostějov Okresní kolo recitační soutěže Wolkrův Prostějov Okresní kolo recitační soutěže Wolkrův Prostějov Okresní kolo recitační soutěže Wolkrův Prostějov Okresní kolo recitační soutěže Wolkrův Prostějov Okresní kolo recitační soutěže Wolkrův Prostějov

Zpět na aktuality