• Facebook
 • Youtube
 • Instagram
 • Bakaláři
 • Moodle
 • Strava.cz
 • ISIC
 • MS Office
 • Robotel teacher
 • Robotel student
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Français

Nejčastější dotazy k oslavám

 

1.  Dobrý den, prosím o informaci, zda budou pořádány v době oslav školy "srazy" tříd
     v blízkých restauracích. Pokud ano - mám otázku - kde bude mít sraz 4E - maturitní ročník
     1982. Děkuji. 

 

Odpověď:  Z organizačních důvodů i z důvodu pořádání velké zahradní slavnosti v areálu školy s jídlem a pitím a vystoupeními žáků, absolventů a hostů, restaurace nezajišťujeme. Na našich stránkách najdete adresy restauračních zařízení, které budou informovány o konání srazů, ale každý ročník nebo třída si sraz musí zajistit sama. V této chvíli už takto mnoho absolventů postupuje. Ve škole bude v sobotu 18.6. v konkrétních třídách, které uvedeme na webu, místo pro setkání maturitních ročníků a následně zde lze zanechat informaci zda a kde se večer případně sejdete. Naše zahradní slavnost bude končit až v pozdních večerních hodinách.

 

2. Dobrý den, zajímalo by mě, zda budete posílat absolventům nějaké bližší informace poštou,
    jak jste činili v minulosti. Děkuji za odpověď.

Odpověď: Dobrý den, u absolventů, kde známe e-mailovou adresu, využijeme mj. z finančních důvodů tuto cestu. Skupině hlavně starších absolventů budeme informace zasílat poštou. Vše bude rovněž k dispozici
na webu školy a budeme inzerovat v různých médiích.

 

3. Dobrý den, měla bych zájem o lísty na Hradišťan, ale vzhledem k tomu, že chodím do práce, tak nevím, jestli si je stihnu přímo koupit. jak dlouho jsou na sektretariátu nebo kde všude se dají koupit? Děkuji za odpověď.

Odpověď: Vážená paní, prodej lístků na Hradišťan probíhá na sekretariátu školy a v kabinetu TV. Každý den je přítomen některý zaměstnanec nejméně do 15.00 hodin. Od  začátku června by se měly lístky prodávat i naproti kavárny AVION v místě současného sídla Euroregionu Těšínské Slezsko. O této možnosti budeme včas informovat na webu a facebooku školy. Pokud Vám časově tyto možnosti nevyhovují, stačí napsat na tento email, případně na email sekretariat@gmct.cz nebo zavolat telefonicky na číslo sekretariátu: pevná linka: +420 558 746 431, +420 591 144 345,  mobil: 730 183 954. My pro Vás připravíme lístky k vyzvednutí ve zvolenou hodinu u některého ze zaměstnanců.

 

4. Dobrý den, zajímalo by mě, kdy uveřejníte hodinu setkání jednotlivých ročníků na "půdě" školy. Podle mého mínění je to důležité v rámci organizování našich individuálních setkání. Děkuji za odpověď. :-) :-) :-)

Odpověď: Jednotlivé absolventské ročníky budou mít k dispozici třídy, kde se mohou setkat, občerstvit se
v kavárničce a předat si vzkazy, kde budou mít případné setkání třídy v nějaké restauraci. Třídy budou
k dispozici celodenně, takže konkrétní hodina, kdy chce návštěvník oslav přijít, je na něm. Rozpis tříd bude
uveřejněn v nejbližším možném termínu, protože určité třídy jsou blokovány například výstavami k historii
školy apod.

 

5. Dobrý den, co mám dělat, když jsem absolventem školy, chci se zúčastnit oslav a nedostal jsem dopis poštou ani mailem.

Odpověď: Pravděpodobně nastaly problémy s adresou Vašeho bydliště. Nic se neděje a v tom případě si přečtěte dopis pro absolventy z webu gymnázia http://www.gmct.cz/oslavy-95-vyroci-zalozeni-gymnazia. Postupujte podle tohoto dopisu. Na oslavách Vás moc rádi uvidíme!!!
 

6. S ohledem na skutečnost akcentace termínu platby do konce května se nabízí otázka, zda přijímáte platby i po tomto termínu? Považuji za vhodné přispět k organizaci alespoň touto drobnou částkou ...

Odpověď:  Temín případné Vámi zvolené platby je pouze doporučený. Pokud se rozhodnete přispět, můžete poslat příspěvek kdykoliv, případně osobně v průběhu oslav v informačním centru.

7. Přeji Vám dobrý den. Ráda bych se dotázala, zda je možné rezervovat zatím 2 lístky na vystoupení Jiřího Pavlicy "Hradišťan" i touto cestou. Bohužel nemám možnost si lístky koupit u vás, v kanceláři Muzea nebo v kanceláři školy. Platila bych až před vystoupením v kostele na Rozvoji děkuji za odpověď.

Odpověď: Vážená paní, zbývající lístky budou v prodeji i před koncertem u kostela. V pohodě si lístky
koupíte tam.

 

Zpět na stránku oslav

 

Moravskoslezský kraj

Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín je příspěvkovou organizací
zřizovanou Moravskoslezským krajem

Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje

Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, p.o.

Frýdecká 689/30
737 01 Český Těšín

IČ: 62331639
IZO: 000601578