• Facebook
 • Youtube
 • Instagram
 • Bakaláři
 • Moodle
 • Strava.cz
 • ISIC
 • MS Office
 • Robotel teacher
 • Robotel student
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Français

Nejčastější dotazy k oslavám

 

1.  Dobrý den, prosím o informaci, zda budou pořádány v době oslav školy "srazy" tříd
     v blízkých restauracích. Pokud ano - mám otázku - kde bude mít sraz 4E - maturitní ročník
     1982. Děkuji. 

 

Odpověď:  Z organizačních důvodů i z důvodu pořádání velké zahradní slavnosti v areálu školy s jídlem a pitím a vystoupeními žáků, absolventů a hostů, restaurace nezajišťujeme. Na našich stránkách najdete adresy restauračních zařízení, které budou informovány o konání srazů, ale každý ročník nebo třída si sraz musí zajistit sama. V této chvíli už takto mnoho absolventů postupuje. Ve škole bude v sobotu 18.6. v konkrétních třídách, které uvedeme na webu, místo pro setkání maturitních ročníků a následně zde lze zanechat informaci zda a kde se večer případně sejdete. Naše zahradní slavnost bude končit až v pozdních večerních hodinách.

 

2. Dobrý den, zajímalo by mě, zda budete posílat absolventům nějaké bližší informace poštou,
    jak jste činili v minulosti. Děkuji za odpověď.

Odpověď: Dobrý den, u absolventů, kde známe e-mailovou adresu, využijeme mj. z finančních důvodů tuto cestu. Skupině hlavně starších absolventů budeme informace zasílat poštou. Vše bude rovněž k dispozici
na webu školy a budeme inzerovat v různých médiích.

 

3. Dobrý den, měla bych zájem o lísty na Hradišťan, ale vzhledem k tomu, že chodím do práce, tak nevím, jestli si je stihnu přímo koupit. jak dlouho jsou na sektretariátu nebo kde všude se dají koupit? Děkuji za odpověď.

Odpověď: Vážená paní, prodej lístků na Hradišťan probíhá na sekretariátu školy a v kabinetu TV. Každý den je přítomen některý zaměstnanec nejméně do 15.00 hodin. Od  začátku června by se měly lístky prodávat i naproti kavárny AVION v místě současného sídla Euroregionu Těšínské Slezsko. O této možnosti budeme včas informovat na webu a facebooku školy. Pokud Vám časově tyto možnosti nevyhovují, stačí napsat na tento email, případně na email sekretariat@gmct.cz nebo zavolat telefonicky na číslo sekretariátu: pevná linka: +420 558 746 431, +420 591 144 345,  mobil: 730 183 954. My pro Vás připravíme lístky k vyzvednutí ve zvolenou hodinu u některého ze zaměstnanců.

 

4. Dobrý den, zajímalo by mě, kdy uveřejníte hodinu setkání jednotlivých ročníků na "půdě" školy. Podle mého mínění je to důležité v rámci organizování našich individuálních setkání. Děkuji za odpověď. :-) :-) :-)

Odpověď: Jednotlivé absolventské ročníky budou mít k dispozici třídy, kde se mohou setkat, občerstvit se
v kavárničce a předat si vzkazy, kde budou mít případné setkání třídy v nějaké restauraci. Třídy budou
k dispozici celodenně, takže konkrétní hodina, kdy chce návštěvník oslav přijít, je na něm. Rozpis tříd bude
uveřejněn v nejbližším možném termínu, protože určité třídy jsou blokovány například výstavami k historii
školy apod.

 

5. Dobrý den, co mám dělat, když jsem absolventem školy, chci se zúčastnit oslav a nedostal jsem dopis poštou ani mailem.

Odpověď: Pravděpodobně nastaly problémy s adresou Vašeho bydliště. Nic se neděje a v tom případě si přečtěte dopis pro absolventy z webu gymnázia http://www.gmct.cz/oslavy-95-vyroci-zalozeni-gymnazia. Postupujte podle tohoto dopisu. Na oslavách Vás moc rádi uvidíme!!!
 

6. S ohledem na skutečnost akcentace termínu platby do konce května se nabízí otázka, zda přijímáte platby i po tomto termínu? Považuji za vhodné přispět k organizaci alespoň touto drobnou částkou ...

Odpověď:  Temín případné Vámi zvolené platby je pouze doporučený. Pokud se rozhodnete přispět, můžete poslat příspěvek kdykoliv, případně osobně v průběhu oslav v informačním centru.

7. Přeji Vám dobrý den. Ráda bych se dotázala, zda je možné rezervovat zatím 2 lístky na vystoupení Jiřího Pavlicy "Hradišťan" i touto cestou. Bohužel nemám možnost si lístky koupit u vás, v kanceláři Muzea nebo v kanceláři školy. Platila bych až před vystoupením v kostele na Rozvoji děkuji za odpověď.

Odpověď: Vážená paní, zbývající lístky budou v prodeji i před koncertem u kostela. V pohodě si lístky
koupíte tam.

 

Zpět na stránku oslav

 

Aktualní informace o COVID-19 ve školství
Slavíme 100 let
Moravskoslezský kraj

Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín je příspěvkovou organizací
zřizovanou Moravskoslezským krajem

Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje

Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, p.o.

Frýdecká 689/30
737 01 Český Těšín

IČ: 62331639
IZO: 000601578