Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci

Mikuláš s anděly a čerty v Radosti

Ve čtvrtek dne 4. prosince 2014 jsme my studentky z 3. A společně s p. Köllnerovou navštívily stacionář Radost v Třinci.

Tentokrát jsme naše nové kamarády ze stacionáře přivítaly v převleku za Mikuláše, anděla a čerta.
Na uvítanou jsme si společně zazpívali pár koled, abychom navodili vánoční atmosféru. Pro klienty ze stacionáře jsme si připravily pár her, které byly završeny kvízem Riskuj. Klienti stacionáře nás překvapili svým zapálením do hry a svými rychle zodpovězenými odpověďmi na vědomostní otázky. Nakonec jsme si všichni zatančili známý tanec Kuřat.

Ani jsme se nenadáli a už byl čas se rozloučit a popřát si k Vánocům a bohatému Ježíšku.
Celé dopoledne velmi rychle uteklo díky velkému nadšení a optimismu v Radosti. Všichni se už teď těšíme na další brzkou návštěvu.

Jana Mitrengová, Simona Kováčiková, Linda Sikorová, Beata Wurstová, Karolína Kutnarová,
Barbora Jendrišáková

Studentky třídy 3.A Gymnázia v Českém Těšíně

Fotogalerie

Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci Náš Mikuláš ve stacionáři v Třinci

Zpět na aktuality