Mikulášská soutěž v psaní na pc

V tomto školním roce se už po šesté na našem gymnáziu konala Mikulášská soutěž v psaní na PC. Soutěžili žáci základních škol z Českého Těšína a žáci nižšího gymnázia z Českého Těšína a Třince.

Jejich úkolem bylo napsat co nejvíce cvičení v programu ZAV za 30 minut. Nejúspěšnější byla Jana Misiorzová z Gymnázia v Českém Těšíně, která stihla napsat 114 cvičení. Její výkon je druhý nejlepší v republice (ZAV/ talentové soutěže).

Na dalších místech se umístily Barbora Szurmanová a Monika Křižánková (obě z Gymnázia v Českém  Těšíně) a Daniela Worková (z Gymnázia Třinci).

V kategorii základních škol získali žáci českotěšínských základních škol: první místo Dominik Fuska z ze ZŠ v Masarykových sadech, druhá byla Michaela Sztulová ze ZŠ na  Slezské ulici a třetí František Kajzar ze ZŠ na ulici Pod Zvonek. Doufáme, že se se všemi soutěžícími i dalšími zájemci uvidíme i na Velikonoční soutěži v dubnu 2006.

Mgr. Pavla Kubínková

Fotogalerie

Mikulášská soutěž v psaní na pc Mikulášská soutěž v psaní na pc Mikulášská soutěž v psaní na pc Mikulášská soutěž v psaní na pc

Zpět na aktuality