Městské kolo recitační soutěže je naše !

Soupeřové neměli šanci !

Ve čtvrtek 22.3. 2018 se v odpoledních hodinách zaplnil kinosál ZŠ Pod Zvonek mnoha milovníky krásného přednesu. Sešli se zde žáci 2. - 9. tříd základních škol (a odpovídajících ročníků gymnázia) z celého města, aby ve 4 kategoriích porovnali své síly v recitaci. Naši školu reprezentovali Joanna Miriam Blažková a Filip Szemla ve III. kategorii a Adam Machala a Natálie Kaletová ve IV. kategorii.

Všichni účinkující předvedli naprosto excelentní přednesy a konkurenci zcela rozdrtili. Filip Szemla a Natálka Kaletová ve svých kategoriích vyhráli, Joanna Miriam Blažková  a Adam Machala ve svých kategoriích vybojovali 2. místa. VŠICHNI tedy postupují do okresního kola.

Všem soutěžícím děkujeme za jejich výkony a přejeme mnoho úspěchů v okresním kole, které se bude konat 7.4. v Havířově.

 

Mgr. Kateřina Bernatíková

Fotogalerie

Městské kolo recitační soutěže je naše ! Městské kolo recitační soutěže je naše ! Městské kolo recitační soutěže je naše ! Městské kolo recitační soutěže je naše ! Městské kolo recitační soutěže je naše ! Městské kolo recitační soutěže je naše ! Městské kolo recitační soutěže je naše ! Městské kolo recitační soutěže je naše ! Městské kolo recitační soutěže je naše !

Zpět na aktuality