LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ

S recitátory v Noivě

V sobotu 13. září 2014 měli možnost milovníci poezie a krásné literatury vůbec strávit příjemné literární odpoledne v kavárně Noiva s laureáty recitační soutěže Memoriál Rosti Čtvrtlíka.

Tato akce se konala díky organizačnímu úsilí Mgr. J. Benešové z Prahy, která stojí v čele občanského sdružení Čtvrtlístek. Pořadem nás provázela Kateřina Marťáková (4. A), která společně s Terezou Staroščákovou (4. A) oživila svým dokonalým zpěvem za hudebního doprovodu Anežky a Jany Pavlíkové kouzelnou atmosféru recitační přehlídky.

V útulném prostředí literární kavárny mohli návštěvníci obdivovat výkony Petra Zvěřiny (SpA), Daniela Palarčíka (4. A), Davida Šviderského (4. A), Terezy Kusnierzové (QA) a Terezy Hasserové z příborského gymnázia. Ti všichni v minulém školním roce úspěšně reprezentovali náš kraj v celostátní recitační soutěži, která se opakovaně koná jako vzpomínka na známého herce a dabéra.

Krása mluveného slova našich studentů jistě přispěla k proslunění nálady zářijového odpoledne.

Mgr. Iva Dluhošová

 

Fotogalerie

LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ LITERÁRNÍ ODPOLEDNE V NOIVĚ

Zpět na aktuality