Kurz s rodilou mluvčí Myriam RAMIER

Na francouzštinu prakticky

 

Přestože si většina z nás myslí, že v pátek čekají žáci již od rána na poslední zvonění signalizující konec pracovního týdne a potom honem pryč na víkend, není to pokaždé pravda.

Nadšení studenti francouzštiny od tercie až po septimu se každý pátek scházejí po výuce ve třídě s Francouzkou Myriam, aby si povídali, hráli, zpívali a společně se u toho dobře bavili. Praktická zkušenost s rodilým mluvčím je pro ně k nezaplacení nejenom v klasických hodinách, kde se píší písemné práce a zkouší na známky, ale zároveň je nebývale užitečná k tomu, aby se zbavily obavy mluvit s cizincem jeho rodnou řečí. Mnozí z žáků tyto kurzy zužitkují na výměnném pobytu ve francouzských rodinách a na partnerské škole v Remiremontu.

 

Mgr. Andrea Šteflová

Fotogalerie

Kurz s rodilou mluvčí Myriam RAMIER Kurz s rodilou mluvčí Myriam RAMIER Kurz s rodilou mluvčí Myriam RAMIER Kurz s rodilou mluvčí Myriam RAMIER Kurz s rodilou mluvčí Myriam RAMIER Kurz s rodilou mluvčí Myriam RAMIER Kurz s rodilou mluvčí Myriam RAMIER Kurz s rodilou mluvčí Myriam RAMIER Kurz s rodilou mluvčí Myriam RAMIER Kurz s rodilou mluvčí Myriam RAMIER Kurz s rodilou mluvčí Myriam RAMIER Kurz s rodilou mluvčí Myriam RAMIER

Zpět na aktuality