Jihovýchodní Asie – beseda online

Beseda s cestovatelem Bogdanem Pilchem

V pátek 15. 1. proběhla v naší třídě Sexty A online beseda s cestovatelem Bogdanem Pilchem. Přednáška byla zaměřená jak na jeho osobní zkušenosti s cestováním, tak také především na země Jihovýchodní Asie.

Slyšeli jsme jeho poutavé příběhy, doplněné jeho vlastními fotografiemi z cest. Toto však není jediná oblast, kde zavítal, procestoval totiž více než 80 zemí světa, ve kterých strávil vždy několik měsíců. Měli jsme tedy příležitost vidět jihovýchodní Asii očima skutečného cestovatele, a člověka, který žije pro cestování a plní si svůj sen.

Mnohé z nás jeho láska k cestování jistě inspirovala a věřím, že v některých vzbudila zájem vidět svět a poznávat různé kultury, přírodní památky a zažívat stejná dobrodružství jako on. Doufáme, že tato přednáška nebyla poslední a těšíme se, až budeme moci slyšet další jeho poutavá vyprávění.

 

Text: Markéta Schulhauserová, 6.SxA

Foto: Bogdan Pilch

 

Fotogalerie

Jihovýchodní Asie – beseda online Jihovýchodní Asie – beseda online Jihovýchodní Asie – beseda online Jihovýchodní Asie – beseda online Jihovýchodní Asie – beseda online Jihovýchodní Asie – beseda online Jihovýchodní Asie – beseda online Jihovýchodní Asie – beseda online Jihovýchodní Asie – beseda online

Zpět na aktuality