I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ

Mikuláš na GJB 6. prosince 2017

 

Každým rokem se studenti kvinty českotěšínského gymnázia strojí do kostýmů Mikuláše, čertů a andělů, aby dodrželi tradici dlouhou už několik let a uctili tak svátek svatého Mikuláše, který připadá na 6. prosince.

Andělé s košíčky plnými bonbónů a čerti s pytli naplněnými neposlušnými dětmi doprovázejí Mikuláše a v každé třídě děti odmění za splněné úkoly. Nikdy samozřejmě nesmíme zapomenout také na kantory, paní kuchařky, paní uklízečky a pana školníka.

Doufáme, že se mladším ročníkům tato tradice zalíbí tak, jako se zalíbila nám, třídy se jí zhostí s vervou a že se jí nedostane konce ještě pěkných pár let.

 

Text, fotografie: Szlauerová Beáta

 

Fotogalerie

I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ I TENTO ROK NÁS NAVŠTÍVIL MIKULÁŠ

Zpět na aktuality