Hodina němčiny s rodilým mluvčím

V pondělí 20. února 2017 k nám do školy zavítali rodilí němečtí mluvčí Mona Zinn a Hans Christ, kteří absolvovali konverzační hodiny s šesti třídami našeho gymnázia. Naše německá skupina Sekundy A se setkala s Hansem hned první vyučovací hodinu, takže jsme si konečně mohli vyzkoušet naše jazykové schopnosti v praxi. Viděli jsme se poprvé, proto jsme většinu hodiny věnovali seznamování.

Velmi jsme si to užili a jsme rádi, že jsme mohli strávit čas s někým, pro koho je němčina mateřským jazykem. Zkušenosti získané touto debatou jsou pro nás přínosem a doufáme, že se znovu uvidíme.

Petr Wrubel
Sekunda A

Fotogalerie

Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím Hodina němčiny s rodilým mluvčím

Zpět na aktuality