Haima Ostrava - sbírka

Darujte Váš příspěvek pro nemocné děti

Vážení dárci,

když jsem před osmi lety nastupovala na Gymnázium Josefa Božka v Českém Těšíně, nikdy by mě nenapadlo, jaká situace bude doprovázet mé závěrečné roky studia a jak se vše může mrknutím oka změnit k nepoznání.

Do života dětí léčících se na oddělení dětského lékařství ve FN Ostrava zasáhla těžká nemoc stejně nepředvídatelně. Velmi ovlivnila nejen jejich vlastní život, ale i životy jejich blízkých a často je na dlouhé měsíce izolovala od kamarádů a kolektivu. Přesto mají obrovskou vůli a odhodlání bojovat a zvítězit.

Akce BLEŠÁK, kterou jsme každoročně pořádali s mými spolužáky a jejíž výtěžek jsme darovali neziskové organizaci Haima Ostrava, se v loňském roce s ohledem na epidemiologickou situaci v naší zemi bohužel nemohla uskutečnit. Jelikož nám ale Haima za 5 let spolupráce přirostla k srdci, chtěli jsme ještě naposledy pomoct a rozšířit povědomí o této organizaci a skvělých lidech s obrovským srdcem, kteří za tímto projektem stojí.

Váš příspěvek bude využit na nákup předmětů, které dětem zpříjemní dlouhodobý pobyt v nemocnici, realizaci projektových dnů na hematoonkologickém oddělení, zakoupení vybavení do nemocnice, školení personálu, organizaci táborů, výjezdů či akcí pro rodiny s dětmi po léčbě atd.

 

Za každý dar srdečně děkujeme

 

číslo účtu: 88232761/0100, variabilní s. 012021

 

Aneta Pieczková

Studentka Oktávy A, Gymnázium Josefa Božka

 

 

Zpět na aktuality