GYMNÁZIUM JOSEFA BOŽKA - NAŠE ŠKOLA

Projekt studentů primy

Už tři čtvrtě roku jsou žáky naší školy, i když si školního prostředí užili pramálo. V rámci předmětu Český jazyk vypracovali primánci projekt, v němž prokázali, jak umí pracovat s předloženým textem (Wikipedie), a uvedli informace, které je zaujaly z historie naší školy. Dále odpověděli na otázku, proč by svým kamarádům doporučili studium právě na naší škole. Třetím úkolem bylo uvést metody distanční výuky, které jim nejvíce vyhovují a jsou pro ně nové. Nakonec měli doporučit knihu, která se jim v poslední době líbila.

Mgr. Iva Dluhošová, vyučující jazyka českého

 

Zde jsou některé z jejich odpovědí na otázku, proč by svým kamarádům doporučili studium právě na naší škole:
Marie Mokroszová: Školu bych doporučila proto, že v hodinách neztrácíme zbytečně čas a jedeme naplno. Dále proto, že jsou zde skvělí učitelé a obědům žádná jiná škola nemůže konkurovat.
Adam Szczurek: Tuto školu bych doporučil proto, že je sice těžší, ale aspoň více naučí, a hlavně jsou tady lepší učitelky - sice lehce přísnější, ale jsou fajn.
Sofie Sklářová: Když někdo neví nové učivo, tak na ZŠ ihned dostane špatnou známku. Na naší škole se problémy řeší tak, že za vyučujícím student přijde a on mu rád pomůže. A ještě jedna důležitá informace, v kuchyni vaří moc dobře:)
Zuzana Szkanderová: Školu bych doporučila proto, že jsou tam moc hodní učitelé, skvěle tam vaří a moc mi vyhovuje způsob učení. 
Hana Wolterová: Určitě se mi zde líbí skřínky, kam si dáváme naše věci – třeba i učebnice. Mají tady moc dobré obědy a hezkou jídelnu, dostatečně velké třídy a kvalitní lavice. Také pěkné koupelny a mají zde zrcadla.
Elen Pijáková: Jsou tu dobří učitelé a hezké učebny (fyziky, biologie, geografie atd.).
Amalie Rakusová: Na gymnáziu se mi líbí, protože se učíme trochu jinak než na běžné základní škole.
Viktorka Bury: Doporučila bych tuto školu mým kamarádům, protože tam máme novou tělocvičnu, dobré učitele. Když si zapomeneš pití nebo svačinu, je tam automat, a i když je online výuka, i tak jsou hodiny super.
Eliška Ščepancová: Proč bych doporučila studium na našem gymnáziu? Je tady skvělý kolektiv, dobří učitelé, musím podotknout, že obědy také nejsou špatné.     
Tereza Wróblová: Na této škole jsou ti nejlepší učitelé a vždy je hodina něčím zajímavá, mají tady skvělé obědy, je tu skvělá organizace, která na ostatních školách není. A nejlepší je, že tu je vždy dobrá atmosféra. 

Celý projekt si můžete prohlédnout na našem Facebooku.

 

 

Zpět na aktuality