Geografická konference na našem gymnáziu

Informace o konání Geografická konference

Ve středu 26. listopadu 2014 se v aule těšínského gymnázia uskutečnila konference na téma „Problematika světového zemědělství“. Zúčastnili se jí zeměpisní seminaristé, kteří společně s panem prof.Dümlerem a paní prof. Mlčochovou vytvořili program na celé dopoledne – jeho skladba svědčí o tom, že konference byla co do obsahu velmi pestrá a poučná.

Probíhala formou prezentací na různá zajímavá témata, mezi nimiž jistě zaujala např. problematika zemědělských výrobních způsobů nebo samozásobitelského zemědělství ve světě. Bez odezvy nezůstala ani prezentace zabývající se problémy souvisejícími s nedostatkem pitné vody a jídla.

Speciálním hostem konference byl pan Zdeněk Žák se svou přednáškou Doba Jedová, ve které nás upozornil na nekalé praktiky potravinářského průmyslu a zaujal především hluboce zasvěcenými informacemi, názorností přednášené problematiky a také smyslem pro humornou nadsázku.

Konference byla určena pro třídy vyššího gymnázia, jež se postupně vystřídaly v roli publika.

Tatka Marek, Wojtyla Petr

studenti Sexty A

 

Fotogalerie

Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu Geografická konference na našem gymnáziu

Zpět na aktuality