Francouzská konverzace v Orlové

V úterý 27. 3. se naši studenti opět vydali soutěžit ve francouzském jazyce, tentokrát na Gymnázium do Orlové. Tamní konverzační soutěže se účastníme každoročně, letos jsme do boje o diplomy vyslali Ondřeje Wrzecionka (7.SpA), Jakuba Kaczmarczyka (3.A), Ondřeje Gajdu (5.QA) a Šárku Macurovou (5.QA). 

Studenti 5 středních škol našeho kraje byli rozděleni podle délky studia do 2 kategorií a soutěžili v několika oblastech: doplňovali správné informace v testu či seřazovali jeho jednotlivé části, poslouchali a hledali odpovědi a poté hovořili s porotou na vylosované téma.

A i letos naši soutěžící zazářili, přivezli jsme si dva diplomy v II. kategorii - Ondřej Wrzecionko za 1. místo, Jakub Kaczmarczyk za 2. místo.
Ani naši mladší soutěžící se nemusí stydět - v I. kategorii Šárka Macurová skončila na bramborovém 4. místě a Ondřej Gajda na 6. místě.

Všem soutěžícím děkujeme a vítězům blahopřejeme k úspěchu!

 

-dv-

Fotogalerie

Francouzská konverzace v Orlové Francouzská konverzace v Orlové Francouzská konverzace v Orlové Francouzská konverzace v Orlové Francouzská konverzace v Orlové

Zpět na aktuality