Finálový turnaj MS ligy kadetů Otrokovice 25.9.2016

Závěrečný turnaj kadetské ligy

V neděli 25. září se uskutečnil závěrečný turnaj kadetské ligy společný
pro obě skupiny soutěže.

Finálového turnaje se zúčastnilo šest týmů ze osmi přihlášených do dvou skupin soutěže.

Po  kvalitních zápasech jsme v turnaji obsadili 5. místo.

 

Bulldogs Lednice : SKG Český Těšín                    10:3

V utkání s vedoucím celkem skupiny A jsme si nedělali velké naděje. Hráči tohoto týmu běžně nastupují v celostátních soutěžích juniorů a svou kvalitu potvrdili v poli i na pálce.
Ve třech směnách naházel soupeřův nadhazovač 9 SO, pálit jsme dokázali až ve třetí směně (Filip K., Magda, Šimon) a jejich odpaly jsme přetavili na body. Soupeř byl na pálce úspěšnější – dosáhl 8 odpalů a spolu s chybami polařů to stačilo na jasné vítězství.

 

SKG Český Těšín : Snails Kunovice                      5:6

Druhý zápas byl daleko vyrovnanější a jen trochu štěstí chybělo k výhře. Po třech směnách byl stav 1:2 a polaři v čele s nadhazovači výrazně převyšovali pálkaře (pálili Šimon, Filip F., Magda). Ve čtvrté směně už nadhazovač soupeře umdléval a umožnil daleko více odpalů. Za stavu 1:3 bohužel chybka ve vnitřním poli znemožnila třetí out, a soupeř nás potrestal dalšími čtyřmi odpaly a třemi body.
V dohrávce pálili Patrik, Filip F., Filip K., což stačilo jen na tři body a těsnou prohru s dalším kvalitním soupeřem ze skupiny A. Místo boje o stupně vítězů jsme bojovali jen o 5. místo.

 

 

Predators Otrokovice : SKG Český Těšín             5:12

Poslední zápas se odehrával zcela v naší režii. Soupeř odpálil pouze 5 odpalů, nadhoz i polaři fungovali spolehlivě. Na pálce byli úspěšní Magda, Šimon, Josef, Patrik, Filip F. (všichni 2  odpaly), Filip K., Katka, Petr. Tato smršť odpalů znamenala 12 doběhů a jasnou výhru.
V zápase si vyzkoušeli poprvé hru i naši nejmladší hráči – bratři Janíkovi a rozhodně se neztratili.

V turnaji hráli (podle abecedy):

David Fedor, Filip Fedor, Magda Gerlichová, Matěj Janík, Samuel Janík, Filip Kaleta,
Josef Kriho, Katka Nogová, Petr Rusnok, Šimon Škrabiš, Patrik Vlček.

 

PaedDr. Jiří Pavelka

Zpět na aktuality