Erasmus Days s angličtinou

The Bear Theatre – výuka Angličtiny formou interaktivních divadelních představení

V říjnu v rámci dne jazyků (Erasmus Days) měli naši studenti možnost zhlédnout 3 divadelní představení společnosti The Bear Theatre, která se specializuje na výuku Angličtiny formou interaktivních divadelních představení . Všechny divadelní hry byly odehrány v angličtině, ve třech úrovních podle věku studentů.

Pro nejmladší studenty herci připravili - The  Alien Grammar Show, pro starší  - Let´s Go Travel Show a pro studenty nejvyšších ročníků - History of England. Studenti měli v rámci představení možnost setkat se s anglicky hovořícími lidmi z různých zemí včetně rodilých mluvčích, hry byly dobře srozumitelné a obecenstvo si je mohlo plně užít. Divadlo bylo příjemným zpestřením výuky angličtiny na naší škole.

 

Mgr.Tereza Kufová

Foto: Martina Honzáková, kvarta

 

Fotogalerie

Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou Erasmus Days s angličtinou

Zpět na aktuality