Další parádní úspěch v soutěži v informatice

1. místo v grafice a 1. a 3. místo v programování robotů Lego Mindstorms

V pátek 26. dubna 2019 se konal v Orlové na SOŠ NET OFFICE již XXIII. ročník Orlovské soutěže v informatice s mezinárodní účastí, které se úspěšně zúčastnili čtyři naši studenti v kategoriích Grafika a Programování robotů Lego Mindstorms (kat.rallye cross a  jízda po čáře na čas). Po vítězství na mezinárodní soutěži Robotiáda 2019 naši studenti opět bodovali.

Kristýna Gabrišová z tercie obsadila 1. místo se svým návrhem plakátu na téma “Strategické hry”, Filip Fedor a Ondřej Wrzecionko z oktávy a David Fedor ze septimy pak 1. místo v jízdě po čáře na čas a 3. místo v rallye cross.

Všem našim studentům blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci našeho gymnázia.

 

Text a foto: Ing. Jaroslav Ochodek

Fotogalerie

Zahájení soutěže Obhajoba v kategorii grafika Studium podkladů Dráha pro jízdu po čáře na čas Bratři Fedorovi se připravují na rallye cross Další parádní úspěch v soutěži v informatice Úspěšná rozjižďka v rallye cross Start finále v kategorii rallye cross Vítězná družstva v rallye cross 1. místo v grafice 1. místo v grafice Vítězný plakát Krystýny Gabrišové 1. místo v  jízdě po čáře na čas 1. místo v  jízdě po čáře na čas 3. místo v  jízdě v rallye cross 3. místo v  jízdě v rallye cross Další parádní úspěch v soutěži v informatice Další parádní úspěch v soutěži v informatice Další parádní úspěch v soutěži v informatice Další parádní úspěch v soutěži v informatice Další parádní úspěch v soutěži v informatice Další parádní úspěch v soutěži v informatice Další parádní úspěch v soutěži v informatice

Zpět na aktuality