Božkopis zase válí!

Úspěch v soutěži o nejlepší studentský časopis

Umělci jsou ve své podstatě matkami. Vůči všemu, co vzešlo z jejich rukou a myslí, mají citovou vazbu. O to těžší je pak pro ně poslouchat slova, která jejich pomyslné dítko kritizují. A v třinecké knihovně si vskutku nebrali servítky!

Po roce jsme porotě 13. ročníku soutěže o nejlepší studentský časopis roku předhodili náš milovaný Božkopis k důkladnému zkoumání a s nadšením můžeme oznámit, že jsme si opět dovezli ceny. Byli jsme oceněni jako 2. nejlepší studentský časopis regionu a získali jsme 1. místo za nejlepší zpracování titulních stran. Porota vybírala mezi časopisy z celého kraje a my můžeme být hrdí na to, že naše dřina byla náležitě odměněna.

Vedle nehtů okousaných nervozitou jsme si navíc mohli odvézt také nové znalosti a zkušenosti. Za podpory knihovny a několika nadací jsme totiž mohli navštívit semináře zaměřené na různá témata týkající se psaní, grafiky, forem šíření zpráv i našich myšlenek a stejně tak jsme mohli získat informace o historických událostech, které ve velkém hýbaly dějinami. Mimo českých seminářů se objevily také dva anglické, které vedly účastnice projektu Erasmus+.

Na konci listopadu navíc v jízdě pokračujeme a objevíme se v celostátním kole, které se koná v Brně. Tak nám držte palce!

 

M. Bilková, šéfredaktorka
Foto: Mgr. I. Dluhošová

 

 

Fotogalerie

Božkopis zase válí! Božkopis zase válí! Božkopis zase válí! Božkopis zase válí! Božkopis zase válí! Božkopis zase válí!

Zpět na aktuality