Beseda o pobytu na francouzské škole

Beseda o pobytu na francouzské škole

V rámci realizace projektu Blíž Evropě, vstříc kvalitě, který je součástí programu Erasmus+, klíčová akce 1 určeného pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, se paní profesorka A. Šteflová, za spolupráce svých kolegů z naší partnerské školy Lycée André Malraux v Remiremontu, na začátku letošního roku zúčastnila po dobu dvou týdnů života tamního internátního gymnázia.

Vyprávěla nám o své obohacující zkušenosti, představila nám francouzský školský systém i historii a současnost okouzlujícího podhorského městečka, kde se gymnázium nachází.

Po srovnání rozdílů mezi našimi zeměmi si osobně myslím, že na jednu stranu jsou na tom francouzští studenti hůře než my. Přesto by nám všem vzájemné obohacení přineslo jistě mnoho dobrého.

 

Magda Bílková, 2.A

Fotogalerie

Beseda o pobytu na francouzské škole Beseda o pobytu na francouzské škole Beseda o pobytu na francouzské škole Beseda o pobytu na francouzské škole Beseda o pobytu na francouzské škole Beseda o pobytu na francouzské škole Beseda o pobytu na francouzské škole Beseda o pobytu na francouzské škole Beseda o pobytu na francouzské škole

Zpět na aktuality