Adaptační kurzy nových žáků

Prima a 1.A na chatě v Hrádku

Adaptační kurzy 2020

 

Hned v druhém týdnu školního proběhly adaptační kurzy pro žáky zahajující studium na našem gymnáziu. Ve dnech 7. – 9. 9. 2020 pro třídu Prima a 9. – 11. 9. 2020 pro třídu 1. A.

 

I když jsme se už v prvním týdnu školy trochu seznámili, těšili jsme se, že se navzájem více poznáme a vytvoříme si první společné zážitky.

 

A tak jsme nasedli do vlaku, vyšli kopec a ubytovali se na chatě Energetika v Hrádku, kde jsme se po většinu času našeho pobytu zabývali zajímavými hrami a originálními aktivitami, díky kterým jsme se poznávali a bavili se. A když byl večerní program u konce, sešli jsme se celá třída na hřišti před chatou a vytvořili jsme si náš vlastní, většinou v podobě míčových her. Díky naší skvělé paní učitelce třídní jsme si zazpívali s doprovodem kytary, počasí nám přálo, jídlo bylo moc dobré…

 

Stručně řečeno jsme si to opravdu užili a domů jsme se vraceli s úsměvem na tváři, připravení na cestu studentským životem, a hlavně jako kolektiv mladých lidí, kteří budou vždy stát při sobě.

 

Michaela Zaleská, 1.A

Fotogalerie

Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků Adaptační kurzy nových žáků

Zpět na aktuality