Adaptační kurz třídy 1. A

Adaptační kurz pro žáky 1. ročníku naší školy

6. září 2017 jsme se sešli brzy ráno na těšínském nádraží. Ještě rozespalí jsme zmateně mžourali a v paměti lovili jména svých spolužáků.

I ve vlaku jsme stále tvořili skupinky podle toho, kdo se s kým znal z dřívějška. Na nádraží v Hrádku jsme vystoupili a absolvovali asi tříkilometrový výšlap na chatu. Už od prvního dne nás čekal nabitý program, kterým nás provázela paní Jana ze sdružení AVE. Hráli jsme mnoho her, povídali si, mluvili o sobě. Náš kolektiv byl s každou minutou jednotnější. Obrovský posun byl znát už prvního večera. Jak mnozí na konci „adapťáku“ poznamenali, celá akce překonala naše očekávání. Odjížděli jsme jako jednotná parta.

Teď už se známe poměrně dobře. Pamatujeme si svá jména. Máme nové přátele.

Tak ať nám to vydrží!

Magda Bilková, 1. A

Foto: Mgr. I. Dluhošová

Pozn.: Adaptační kurz se uskutečnil za finanční podpory Města Český Těšín v rámci podpory prevence kriminality.

Fotogalerie

Adaptační kurz třídy 1. A Adaptační kurz třídy 1. A Adaptační kurz třídy 1. A Adaptační kurz třídy 1. A Adaptační kurz třídy 1. A Adaptační kurz třídy 1. A Adaptační kurz třídy 1. A Adaptační kurz třídy 1. A Adaptační kurz třídy 1. A Adaptační kurz třídy 1. A Adaptační kurz třídy 1. A Adaptační kurz třídy 1. A Adaptační kurz třídy 1. A Adaptační kurz třídy 1. A Adaptační kurz třídy 1. A Adaptační kurz třídy 1. A Adaptační kurz třídy 1. A

Zpět na aktuality