Adaptační kurz 1. A

Adaptační kurz pro žáky 1. ročníku naší školy

Od středy 7. září do pátku 9. září 2016 jsme na chatě Hrádek absolvovali adaptační kurz, který naše Gymnázium Josefa Božka v Českém Těšíně pořádá každoročně pro nově nastupující žáky – v našem případě pro studenty 1. ročníku čtyřletého studia.

Vyrazili jsme do Hrádku hned ráno, plní očekávání a zvědavosti. Nevěděli jsme, co nás čeká, jen tušili, že to budou tři dny plné zábavy.  A opravdu! Lektoři Jana Svobodová a Petr Pavlica nezklamali. Měli pro nás připravenu řadu vtipných her a zajímavých úkolů, jejich plněním jsme měli báječnou možnost poznat se navzájem i jinak než jen ve školních lavicích – ukázat, co v nás doopravdy je. Smyslem vzájemného poznávání bylo také vytvoření a nastavení základních pravidel, která jsou potřebná pro bezvadné fungování třídy.

Díky tomuto kurzu jsme měli taky možnost poznat lépe naši paní profesorku třídní Mgr. Dagmar Nogovou a výchovnou poradkyni Mgr. Moniku  Lýskovou. Domů jsme si odvezli mnoho pěkných zážitků a přesvědčení, že z nás bude výborná parta! Doufám, že humor, jaký jsme měli během tohoto pobytu, nás bude provázet i celými čtyřmi roky, které nás na gymnáziu čekají.

 

Michal Kowolowski, 1. A

Foto: Mgr. Monika Lýsková

Fotogalerie

Adaptační kurz 1.A Adaptační kurz 1.A Adaptační kurz 1.A Adaptační kurz 1.A Adaptační kurz 1.A Adaptační kurz 1.A Adaptační kurz 1.A Adaptační kurz 1.A Adaptační kurz 1.A Adaptační kurz 1.A Adaptační kurz 1.A Adaptační kurz 1.A Adaptační kurz 1.A Adaptační kurz 1.A Adaptační kurz 1.A Adaptační kurz 1.A

Zpět na aktuality