5. místo v kraji! – „Bezpečný internet“

Úspěch našich studentů!

V rámci celostátního projektu „Kraje pro bezpečný internet“ se naše škola zapojila do soutěže, jež testovala dosažené znalosti z oblasti bezpečného užívání internetu a zároveň, v případě nedostatečných znalostí, pomohla svým účastníkům tyto své nedostatky odstranit.

Do soutěže byla automaticky zapojena každá základní či střední škola, jejíž žáci soutěžní kvíz vyplnili. Školy byly posuzovány podle počtu úspěšných řešitelů zapojených do soutěžního on-line „Kvízu“ (přepočteno v poměru k celkovému počtu žáků školy). Díky aktivnímu zapojení všech vyučujících IVT a samozřejmě hlavně žáků naší školy jsme ve velké konkurenci škol v kraji obsadili skvělé 5. místo, ale můžeme se pochlubit hlavně zvýšenou úrovní znalostí našich žáků v náročném prostředí internetu. Pokud máte zájem o informace z dané oblasti, najdete i nadále množství užitečných tipů a odkazů na webových stránkách KPBI.

 

Mgr. Simona Belanová

Fotogalerie

5. místo v kraji! – „Bezpečný internet“ 5. místo v kraji! – „Bezpečný internet“ 5. místo v kraji! – „Bezpečný internet“ 5. místo v kraji! – „Bezpečný internet“

Zpět na aktuality