2. A hrála všemi barvami duhy

Rainbow Run 2016 v Ostravě

Přestože nejsou zrovna olympijské atletky, vypravilo se 14 kurážných dívek se svojí třídní učitelkou v sobotu 21. 5. 2016 do Dolní oblasti Vítkovic. Běh (sem tam chůze) dlouhý 5 km se čtyřmi duhovými stanovišti a 5 tunami barevného prášku (zelený, červený, modrý a fialový) všude kolem, trochu toho potu, jak už to při běhu bývá, slunce nad hlavou a hlavně dobrá nálada. Tak nějak vypadalo sobotní odpoledne v Ostravě mezi barevnými šílenci.

Dívky se svou účastí připojily k  5 000 lidí, kteří se přišli nejen pobavit, ale především pomáhat v rámci projektu Daruj duhu. Zaplacením startovného přímo přispěli na konto devítiletého Patrika z Ostravy, který trpí závažným onemocněním mikrocefalií a jeho rodina je v těžké životní situaci.

Podpořit dobrou věc a navíc se pobavit, co může být prospěšnějšího...

Mgr. Andrea Šteflová

Fotogalerie

2. A hrála všemi barvami duhy 2. A hrála všemi barvami duhy 2. A hrála všemi barvami duhy 2. A hrála všemi barvami duhy 2. A hrála všemi barvami duhy 2. A hrála všemi barvami duhy 2. A hrála všemi barvami duhy 2. A hrála všemi barvami duhy 2. A hrála všemi barvami duhy 2. A hrála všemi barvami duhy 2. A hrála všemi barvami duhy 2. A hrála všemi barvami duhy

Zpět na aktuality