Ohlasy účinkujících na 2. ročník festivalu

  Ohlasy účinkujících na 2. ročník festivalu

Francouzský festival v Českém Těšíně jsem si moc užila. Nejdříve jsem se hrozně bála a myslela jsem, že všechno pokazím. Když jsme ale přišli na jeviště, tréma ze mě spadla a já jsem si naše vystoupení začala užívat. Byla to nová zkušenost hrát před cizími lidmi divadlo a ještě k tomu v cizím jazyce. Moc se mi líbila vystoupení i ostatních škol a gymnázií, i když ne všemu jsem rozuměla. Překvapilo mě, škola měla vlastní sál s pódiem. Celkově se mi to moc líbilo a moc jsem si to užila.

 •  Francouzština mě baví, proto se mi líbila i přehlídka. Líbily se mi scénky, básně a písně. Hlavně písně! Všichni jsme nejspíš měli velkou trému, ale nakonec jsme to zvládli.
   
 • Moc se mi to líbilo, měli tam výborné občerstvení, dobře zařízené záchody a limonádu v automatu za čtyři koruny. Jinak vystoupení ostatní mě pobavila. Líbila se mi hlavně pohádka o Červené karkulce.
   
 • Líbily se mi písničky. Divadlu jsem nerozuměla, ale kostýmy se mi líbily.
   
 • Účast na této akci byla zábava. Řekla bych, že jsme si to všichni opravdu užili a že jsme všichni byli spokojení s tím, jak jsme to zvládli. Byla to příležitost vyzkoušet si něco nového, co jsme ještě nikdy předtím nezažili. Dokázali jsme předvést, co jsme se naučili a zároveň viděli, jak šikovní jsou francouzštináři na jiných školách.
   
 • Snad se budeme moct zúčastnit i příští rok!
   
 • Francouzská přehlídka se mi moc líbila. Vystoupení jiných škol byla hezká. I když jsem nerozuměla moc řeči, herecké výkony mi pomohly to vystoupení pochopit. Líbilo se mi, že tam pozvali Francouze. Celkově jsem spokojená a klidně bych jela ještě jednou.

 

Zpět na Festival "Umím francouzsky"